Periyodik Kontrol Firmaları

Selam,
Daha önce oluşturduğum,
İSG Hizmetlerinde Periyodik Kontrol ve Ortam Ölçümleri başlığında işletmelerde 6331 Sayılı Kanun ve İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik şartları yönetmeliğine göre işletmelerde yapılması gereken periyodik kontroller ile ilgili bilgileri sizlerin nazarına sunmuştum.

Yine işletmelerde yapılan periyodik kontrollerin sadece kanuni zorunluluk adına yapılmasının, yada yapılmamasının nasıl sonuçlar verebileceğine dair yaşadığım bir deneyimi sizlerle şu yazıda paylaşmıştım. Periyodik Kontroller ile İşletme Yangınlarının Önüne Geçilmesi  merak edenler yine bu başlıklara geri dönüp konuyla ilgili detayları inceleyebilirler.


Periyodik kontroller işletmelerimizde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerimizde en fazla öneme sahip konuların başında geliyor. İşletmelerimizde çalışırken, çalışanların ve bize gelen ziyaretçi, müşteri ve tedarikçilerimizin güvenle işletmemizde bulunması için periyodik kontrollere layığıyla önem vermek, işverenlerin marka itibarları gerekçesiylede en önemli görevlerinden biri durumuna geliyor.

Bu gün periyodik kontrolü yapılmamış basınçlı kapların, Periyodik kontrolden olur raporu almamış vinçlerin, forkliftlerin ve Elektrik tesisatlarının işletmelerde bulunduğunu düşündüğümüzde yaşanan kazaların,  (yangın, patlama, cisim düşmesi, çarpma vb) en büyük sebeplerinden biri olduğunu gözlemleyebiliyoruz.

Bu yazıda sizlere periyodik kontrol firmalarını (başta bursa sonrasında tüm iller) bu yazıda tanıtmaya çalışacağım.
İşletmeniz için sizde periyodik kontrollerinizi yaptırmadıysanız işletmeniz için periyodik kontrol firmalarının iletişim bilgilerini aşağıda bulabilir yada aşağıdaki formu kullanarak Periyodik Kontrol yapan firmamızdan teklif alabilirsiniz

PERİYODİK KONTROL TEKLİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

PERİYODİK KONTROL FİRMALARI BURSA

Bursada faaliyet gösteren periyodik kontrol firmaları listesini aşağıda görebilirsiniz. 

 1. Yönetim Akademisi Bursa Periyodik Kontrol Firması, Periyodik Kontrol ve Ortam Ölçüm hizmetleri için mail yada telefonla iletişime geçebilirsiniz.
  0224 249 14 94 - hd@yonetimakademi.com
 2. Yeşil Nokta OSGB Periyodik Kontrol Firması
  0 224 222 01 10 - info@yesilnoktaosgb.com
 3. FEMKO Bursa Periyodik Kontrol Firmaları
 4. Yıldız Grup OSGB Periyodik Kontrol Firmaları
  0224 253 07 07 - bilgi@yildizgruposgb.com
 5. A Periyodik Kontrol Bursa Periyodik kontrol firması
  (Teknik Periyodik Kontrol Firması web sitesine ulaşılamamaktadır.)
 6. PERİYODİK-KONTROL Teknik kontrol muayene ve eğitim
  0224 443 51 66 - info@periyodik-kontrol.com
 7. MAVİ AKADEMİ PERİYODİK KONTROL HİZMETLERİ BURSA
  0224 451 86 86- info@ortaksaglikbirimi.biz
 8. Gözetim OSGB Makine ve Ekipmanların Periyodik Kontrolü Bursa
  0224 666 00 11 - bilgi@gozetim.com.tr
 Listeyi her geçen gün güncellemeye çalışacağım, periyodik kontrol firmalarıyla ilgili güncel bilgilerin yer alacağı sayfamı takip edin...
bu ve bunun gibi haberler için takipte kalmayı unutmayın.
sitede yayınlanan tüm haberlerden haberdar olmak için https://twitter.com/halimasa twitter adresimi takip etmenizi, yada Yeni haberlerin mail adresinize gelmesi için Ebülten'e kayıt olmanızı tavsiye ediyorm. Ebülten'e Kayıt Olmak için Tıklayın

Yorumlar