Osgbtv ile ISG Sinavina Hazirlanin

OSGB Tv Yenilenen Üyelik sistemi ile iş sağlığı ve güvenliği sınavlarına online hazırlanmanız için yeniden yayın hayatına geri dönüyor,

OSGB TV Üyeliğine Başvurmak için tıklayın

OSGBTV ile İş Sağlığı ve Güvenliği Sınavına Online Hazırlanın!

Web Sitelerinin Online Hazırlık sistemleri ile Sosyal Medyanın gücünden faydalanın, Yaklaşan Nisan 2017 isg sınavı ve Aralık 2017 isg sınavına hazırlanabilmeniz için oluşturulan isg soru bankası kitabından seçilmiş sorular,  (online testlerde çözümünüze sunulacaktır.) Konu konu ayrılmış isg sınavına yönelik oluşturulmuş özgün ve güncel sorular ile sizlere çözüm şansı sunmaktadır. Bununla birlikte sizlerin etkileşimde kalabilmesi için çözdüğünüz soruların tartışılması, sadece isg sınavına hazırlanan osgbtv üyelerinin katılacağı facebook grupları oluşturularak, isg sınavı ‘na odaklanmanıza ve sizin gibi isg sınavını kazanmayı amaç edinmiş kişilerle ortak bir alanda buluşmanıza katkı sağlayacağız, Sosyal Medyanın sınavlardaki gücünü hepimiz her gün yeni haberlerle şahit oluyoruz. Bu nedenle bizlerde isg sınavına hazırlanırken sosyal medyanın gücünden sizlerle birlikte daha faydalı olacağını düşünüyoruz.

OSGBTV ISG Sınavlarına Hazırlık Ücreti Ne kadar?

Osgbtv üzerinden online olarak isg sınavlarına hazırlanırken

  1. ISG Soru Bankamız, (Online Test Havuzumuzda oluşturulmuş isg soru bankası kitabımızın tüm sorularına sistemimiz üzerinden ulaşabileceksiniz)
  2. Güncel Mevzuat “isg sınavı ile ilgili tüm kanun ve yönetmelikler” 
  3. Çıkmış Sorular “isg sınavlarında çıkmış, benzer soruların paylaşımı”
  4. Online Testler (Oluşturduğumuz yeni sorularımız ile daima güncel kalarak isg sınavlarına hazırlanma şansına sahip olacaksınız)
  5. Deneme sınavları (Eğiticimiz Mesut Toraman’ın hazırladığı deneme sınavları ile isg sınavlarında başarılı olacaksınız.)

Tüm bu etkinlikler için sadece 100 TL (artı) KDV lik bir  ücret ödeyeceksiniz,
Ödemelerinizi banka hesaplarımıza havale göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Osgb tv Banka Hesap BilgileriÖdemelerinizi Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz, ödemeniz sonrasında lütfen toramanmesut@gmail.com 'a dekontunuzu göndermenizi rica ediyoruz.
OSGB TV Banka hesap numaları;
Garanti Bankası
Hesap No: 454/6296259
IBAN No: TR87-0006-2000-4540-0006-2962-59

OSGB TV Üyeliğine Başvurmak için tıklayın

İş Sağlığı ve Güvenliği sınavını kazandınız mı? Bundan sonraki süreçte ne yapmakta kararsız mısınız?
Mesleki gelişiminize katkı sağlaması için hazırladığımız  İş Güvenliği Yaşam Boyu Öğrenim Üyelik sayfamızı incelemek için tıklayın.


Yorumlar