Osgb Tv ile ISG Yaşam Boyu Öğrenim

İş Güvenliği Yaşam Boyu öğrenim Sayfamızda sektörde ihtiyacınız olacak bilgilerin video anlatımları ile sahada yaşadığınız soru ve sorunları gönderebileceğiniz bilgi formlarından oluşan sayfalardan oluşmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunarken karşılaştığınız sorunları,
isg dökümantasyonu sağlanırken nelere dikkat etmeniz gerektiği,
risk değerlendirmesi hazırlarken hangi konulara dikkat edilmesi gerektiği,
ilk kez iş sağlığı ve güvenliği hizmeti sunduğunuz işletmelere bu hizmetleri sunarken öncelikle hangi işlemleri yapmanız gerektiğini,
aylık rutin saha gözlem raporlarını doldururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini,
isg kurullarını (kurul üyeleri kimden oluşur, ne kadar sürelerde isg kurul toplantıları yapılmalıdır, isg kurul toplantısı yaparken hangi konular üzerinde durulmalıdır, isg kurulunda konuşurken karşımızdaki kişilere nasıl hitap etmeliyiz gibi)

Tamamen iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine yönelik hazırlanmış olan videolarla iş sağlığı ve güvenliği sektöründeki hizmetlerinizde gelişiminize ışık tutmuş olacak ve gelişiminize katkı sağlamış olacaksınız.
İş sağlığı ve güvenliği her işletme için ayrı bir tecrübe gerektiriyor, bunun bilincinde olarak 40 yılın tecrübesi ile Mesut Toraman’ın sunumu ile hazırlanan videolarda osgbtv üyelerinin gelişimine katkı sağlamak ve isg profesyonellerinin gelişimine birlikte şahit olacağız.

OSGBTV İSG Yaşam Boyu Öğrenme Sayfalarında Sorun Bildir formları ile sahada yaşadığınız tüm sorunları bu formlar aracılığıyla tarafımıza iletebileceksiniz. Bu sorunlardan derlenmiş yeni videoların sisteme yüklenmesi ile yaşayan bir öğrenme ortamı sizlerin kullanımında olacaktır.
Osgbtv İSG Yaşam Boyu öğrenme sayfaları yıllık 100 TL (artı) Kdv lik ücretlerle yenilenmektedir.
Ödemelerinizi Banka havalesi yoluyla gönderebilirsiniz

Osgb tv Banka Hesap BilgileriÖdemelerinizi Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz, ödemeniz sonrasında lütfen toramanmesut@gmail.com 'a dekontunuzu göndermenizi rica ediyoruz.
OSGB TV Banka hesap numaları;
Garanti Bankası
Hesap No: 454/6296259
IBAN No: TR87-0006-2000-4540-0006-2962-59
OSGB TV İSG Yaşam Boyu Öğrenme Programına Hemen Başvur

Yorumlar