OSGB İş İlanları

Bu başlıkta internet üzerinde bulduğum bursa osgb firmaları'nın internet üzerinden paylaştıkları iş ilanlarını paylaşmaya çalışacağım.

OSGB İŞ İLANLARI 

AÇIK İLANLAR

GÜNÜN İŞ İLANLARI  01.02.2017
Yönetim Akademisi OSGB şirketler grubu İZMİR hizmet birimimizde görev alacak A veya B sınıfı İŞGÜVENLİĞİ Uzmanı ekip arkadaşı arıyoruz.
İletişim. hd@yonetimakademi.com
Hüseyin Demirgıran

Toraman Osgb de Tam Süreli Çalışmak İsteyen C Sınıfı İş Güvenliği Uzmaı arkadaşlarımın CV lerini bekliyorum
İletişim. osgbmed@gmail.com
Mesut Toraman

KAPALI İLANLAR

Toraman OSGB İstanbul Avrupa Yakası için Tam Süreli C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arıyor.


Nasıl İş Güvenliği Uzmanı Olunur?

Evet iş güvenliği uzmanlığı meslek ve sektör olarak 2 yıldır içinde olmam sebebiyle hem etrafımda hemde kendi içimde revaçta bir sektör olmaya devam ediyor. Peki nedir iş güvenliği uzmanı, ne iş yapar, nasıl olunur?
Nedir bu iş güvenliği uzmanı kimdir, nasıl olunur, iş güvenliği uzmanları nerelerde çalışır, yada hangi sınavlara girerek bu hakkı alırlar bu ünvanı kim verir ne kadar maaş alırlar?
Bu konuyla ilgili detaylı bir bilgi paylaşımı yaptığım sayfama göz atabilirsiniz.
İş Güvenliği Uzmanı Nasıl Olunur? başlığına göz atabilirsiniz.
Bu başlıkta iş Güvenliği uzmanlarının maaşları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz 2017 yılı başlarında piyasalarda iş güvenliği uzmanları maaşları

  • C sınıfı İş Güvenliği Uzmanları 1500 - 2500 
  • B sınıfı İş Güvenliği Uzmanları 3000 - 4500 
  • A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları 4000- 6500 

arası fiyatlarla çalışıyorlar, burada il, il farklılık gösterdiğini söylemeye gerek yok sanırım. İstanbul için minimum 2500 tl den başladığını biliyorum c sınıfı iş güvenliği uzmanları için

İş Güvenliği Uzmanlığı yada işyeri hekimliği iş arayışlarınızı sonuçlandırabilmek amacıyla cv gönderebilmeniz için buraya bir form ekleyeceğim. şimdilik iş talepleriniz varsa halimasa@gmail.com adresine cv gönderebilirsiniz ben burada kısa şekilde iş arayışlarınızı paylaşabilirim.

Kazasız günler dilerim.
Bursa OSGB, istanbul avrupa yakası, istanbul anadolu yakası, izmir, manisa, tekirdağ illeri ve diğer illerde açılacak iş güvenliği uzmanı arayışlarınız için oluşturulmuş bir liste sayfasıdır sayfaya ilan göndermek için yorum formunu kullanabileceğiniz gibi halimasa@gmail.com adresine de mail atabilirsiniz.

keywords: c sınıfı iş güvenliği uzmanı iş ilanları, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı iş ilanları, iş güvenliği uzmanı maaş, c sınıfı iş güvenliği uzmanı maaş, c sınıfı iş güvenliği uzmanı nasıl olunur, b sınıfı iş güvenliği uzmanı maaşı, iş sağlığı ve güvenliği teknikeri iş ilanları, iş güvenliği uzmanı maaşları 2016

Yorumlar