İSG Profesyönelleri İçin Google Takvim Uygulamasını Etkin Kullanmak

Açıklama:İsg Profesyönellerinin Çalışma Planları, Eğitim Takvimleri, Eğitim yenileme tarihleri, periyodik kontrolleri gibi takip gerektiren konuları tek bir program üzerinden karmaşık planlarınızı basit bir şekilde ve ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. Detaylar için videoyu izleyebilir yada yazımı okuyabilirsiniz.
Videoyu izlemek için tıklayın


Bu videoda osgb'lerde çalışan iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimlerinin (yada bu hizmeti ferdi sunan isg profesyönellerinin) çalışma planlarını yapabilecekleri ( firma ziyaretlerini nasıl planlayabileceklerini) iş sağlığı ve güvenliği hizmeti verdiğimiz işletmelerimizde takip etmemiz gereken Periyodik İşçi Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin, Temel İlkyardım Eğitimlerinin, Yangın Eğitimlerinin Acil Durum Ekiplerinin eğitimlerinin, Periyodik kontrollerin takibi amacıyla Ücretsiz olarak sunulan google takvim uygulamasının nasıl kullanılabileceğini anlatmaya çalıştım.

Google Takvim uygulamasının ücretsiz olmasının yanında tüm platformlarda çalışması ürünün kullanılmasındaki en büyük etkenlerden biri bu gün ücretli aldığımız yazılımlarda platform uyumsuzluğu bile bizlerde sorun oluşturuyor.

Google Takvim İle bu sorunu aşabilir ve karmaşık planlarınızı bile doğru ve basit bir şekilde takip edebilirsiniz.

Temel olarak ilk yapmamız gerekenler calendar.google.com adresi üzerinden yeni bir takvim oluşturmak,
sonrasında oluşturduğumuz bu takvime yeni bir isim vermek (örneğin İGU Takvim Hekim Takvim gibi) sonrasında bu takvime etkinlik girmek

Etkinlik girerken
Anahtar Kelimeler: google takvim masaüstü, google takvim indir, google takvim kullanımı, google takvim masaüstü indir, takvim aç, google takvim aç, google takvim masaüstü uygulaması, google takvim paylaşma,

Yorumlar