Bursa OSGB Ligi Halı Saha Maçları :)

Bursa OSGB Firmaları ile ilgili yazı serilerimde sektörün genişlemesine birlikte tanık oluyoruz 2015 yılında 80 civarında olan sektör kurumları şu an için 103 lerde her geçen yılda bu büyüme devam edecek gibi görülüyor.
Daha önceki yazılarıma göz atmadıysanız aşağıdaki linkten bursa ilinde faaliyet gösteren ortak sağlık güvenlik birimi firmalarının liste ve sayısını aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.

Güncelleme) Bursa OSGB Firmaları ile Sektör Genişlemeye Devam Ediyor.
Bursa Osgb Firmaları

Osgblerin asıl çalışanları olan iş güvenliği uzmanları firmalarda ne yapmalı ne yapmamalı başlıklı yazımı okumadıysanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
İş Güvenliği Uzmanlarının Firmalardaki Sorumlulukları Nelerdir?

Futbolun birleştirici gücünü kullanarak ortak sağlık güvenlik birimlerinin aynı eksende buluşmasını sağlamak amacıyla Bursa firmalarından iki osgb yönetici ve çalışanları ile bu işe ortak olmaya çalışıyor. Yönetim Akademisi OSGB ve Yeşil Nokta OSGB

Fikir babası ve sponsor olarak Sn. Özcan Toguç (YA OSGB Kurucu Ortak Gen. Md.) her hafta kendi aralarında yaptıkları bu sosyal faaliyetin sektörün diğer firmaları ile birleşerek küçük çapta bir lig organizasyonuna dönüştürülmesi için geçtiğimiz haftadan bu yana halı sahada Yeşil Nokta OSGB çalışanları ile eğlenceli ve seviyeli şekilde sosyal faaliyetlerine devam ediyorlar.

Bu sebeple her cuma akşamı 19:00 - 20:00 saatleri arasında Burfaş Karafatma Sosyal Tesislerinde Yeşil Nokta OSGB ile birlikte Yönetim Akademisi OSGB Sektör buluşmalarının genişlemesi ve sosyal faaliyet kapsamında etkinliklerine devam ediyor.

Katılmak isteyen tüm sektör çalışanlarını bekliyoruz.

Bursa OSGB Ligi ile ilgili web sayfası oluşturulması çalışmaları devam ediyor kısa bir süre içinde online başvurular alınabilecek, yine facebook üzerinden de Bursa OSGB Ligi ni beğenebilirsiniz.

Etkinliğe başvuru yapmak isterseniz aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurabilirsiniz.
Bursa OSGB Ligi Başvuru Formu

Bursa OSGB Firmalarının Ve Bursa İş Sağlığı Güvenliği Profesyönellerinin Organizasyona katılmalarını umuyoruz.


Yorumlar