2016 İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına Hazırlık Hap Notlar Güncel Bilgiler

YENİ! Osgbtv ile isg sınavına hazırlanmak için tıklayın. (Online Soru Bankası, güncel yönetmelikler, güncel kanunlar, yönetmelik özetleri ve daha fazlası için tüm isg profesyöneli adaylarını osgbtv ile online isg sınavına hazırlık sistemimize bekliyoruz)
TÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SINAVLARINA HAZIRLANMAK VE BAŞARILI OLMAK İÇİN FACEBOOK GRUBUMUZA KATILIN03 Aralık İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav Tarihi Yaklaşıyor

Değerli blog okuyucularım 2016 Aralık ayında düzenlenecek olan C, B, A sınıfı İş güvenliği uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği İle Diğer Sağlık Personeli sınavlarına katılacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, Daha önce açmış olduğum ve benimde sınavına girmiş olduğum 2016 Nisan İş Güvenliği Uzmanlığı sınav notları, hap bilgileri güncelliğini korumaktadır. İsteyen arkadaşlarım bu bilgilerimden faydalanabilirler, Herhangi bir ücret talep etmiyorum.

Bu belgelerin hazırlanmasında yazımda da bahsettiğim üzere Hakan Erdoğan ve Mesut Toraman 'ın katkıları büyüktür kendilerine teşekkür ederim.

Çalışma Notları ve diğer bilgilere ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.
İş Güvenliği Uzmanlığı Çalışma Notları ve Çalışma Metodu hakkında Bilgiler

Aralık 2016 İSG Sınavı Zor mu Olur Kolay mı?

Nisan ayında yapılan iş güvenliği uzmanı gerçekten zor bir sınavdı yeni sınavın ne seviyede yapılacağını bende merak ediyorum. Ama geçtiğimiz dönemlerde artan bir zorlukla geldiğini düşünürsek 30 Nisandan belki biraz kolay olması muhtemeldir.

Uludağ üniversitesi İş Sağlığı Ve Güvenliği C Sınıfı eğitimini alan kursiyerlerimize de aynı notları paylaştım ve fayda göreceklerini umuyorum paylaştığım notlar dışında bir çalışma yapmamıştım, faydalı olması dileklerimle Başarılı bir sınav atlatmanız en büyük temennimiz hoşçakalın.


Etiketler: isg 2016 hap notları, c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı ders notları, isg hap bilgiler 2016 pdf, isg hap bilgiler 2015 pdf, isg ders notları 2015 pdf, isg özet ders notları 2015, iş güvenliği uzmanlığı hap bilgiler 2015, isg hap bilgiler 2014 pdf, c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı ders notları pdf

Yorumlar