İş Güvenliği Uzmanlığı Çalışma Notları ve Çalışma Metodu hakkında Bilgiler

YENİ! Osgbtv ile isg sınavına hazırlanmak için tıklayın. (Online Soru Bankası, güncel yönetmelikler, güncel kanunlar, yönetmelik özetleri ve daha fazlası için tüm isg profesyöneli adaylarını osgbtv ile online isg sınavına hazırlık sistemimize bekliyoruz)

İş Güvenliği Uzmanlığı, İş Yeri Hekimliği, Diğer Sağlık Personeli Sınavlarına Hazırlık Sayfası

iş sağlığı ve güvenliği sınavına girecek olan arkadaşlar için notların bulunduğu bu yazıyı inceleyebilirsiniz.
30 Nisan 2016 Sınava Hazırlık Notları

YENİ!
Evet uzun uğraşlar sonucu derlediğim notlarımın güncel Hallerini aktardığım iş güvenliği sınavına hazırlık sayfama göz attınız mı? Bu sayfa tamamen iş güvenliği uzmanlığı sınavına hazırlanan arkadaşlar için adeta tek bir kaynak niteliğini taşıyor bu nedenle ister iş güvenliği uzmanlığı ve diğer isg sınavlarına hazırlanırken yada Sektöre girdiğinizde sizin için güzel bir kaynak olacaktır. İş güvenliği Uzmanlığına katılacak arkadaşlarım ayrıca aşağıdaki sayfada belirttiğim bilgileri kullanarak eski gördüğü yada yanlış gördüğü bilgiler için bizlere formu kullanarak mail atabilir böylelikle isg sınavına hazırlık amacıyla oluşturulan bu materyallerin güncel kalmasına katkı sağlayabilirsiniz.

03 Aralık 2016 İş Güvenliği Sınavlarına Hazırlık -Takip Sayfası'na gitmek için tıklayın

(Yukarıdaki Sayfa sürekli güncellenecektir Liste Sayfasıdır Takip edebilir, Yada Sık Kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz.)

Daha önce kurs arkadaşlarıma ve katıldığım gruplarda oluşturduğum çalışma notlarını paylaşacağımı belirtmiştim Aralık sınavında faydası olması ümidiyle paylaşıyorum. Aşağıda linkleri ve çalışma metodları hakkında bilgi bulabilirsinz

İş Sağlığı Güvenliği ile ilgili Bütün Mevzuatın Toplandığı Mevzuatı indirmek için tıklayın

İş Sağlığı ve Güvenliği İle ilgili Soru ve Cevapları Güncel Hali için Yeni Yazı Sayfama Ttıklayın


Yukarıdaki iki linkteki pdf leri ve word dosyalarını yazdırın, delgeç ile deldikten sonra yönetmelik klasörünü oluşturmaya başlayın bu çalışmayı yaparken bildiğimiz evrak klasörlerini kullanırsanız yönetmelikler güncellendiğinde güncel halini takıp eski halini çıkarmak yani güncel kalmasını sağlamanız daha kolay olur.

30 Nisan 2016 Tarihinde Yapılan İSG Sınavına Ait Türkiye Başarı Ortalaması

Çalışma metodu olarak ben ilk önce yönetmelikleri okuyup daha sonrasında yönetmelik özetleri, hap notlar ve sonrasında da soruları çözmüştüm bu iş için toplamda 3 ay harcamıştım. sizlere tavsiyem sınavı ciddiye almanız, %7,5 başarı oranına sahip bir sınavdan bahsediyoruz.

Katkılarından dolayı başta Mesut Toraman'a Hakan Erdoğan'a Bilgit.com site yöneticilerine çok teşekkür ederim.

Yukarıdaki dosyaları indirdikten sonra açarken şifre sorabilir 1a2b3c dir.

Notların hazırlanmasında kullanılan kaynaklar
1-Mesut Toraman - Soru ve Cevaplarla İSG
2-Hakan Erdoğan (Hap Notlar Yönetmelik Özetleri ve Testler
3-Bilgit.com (Yönetmelikler)

Anahtar Kelimeler - Keywords: isg sınavına hazırlık notları, isg sınavına hazırlık 5000 soru, isg sınava hazırlık soruları, isg sınavına hazırlık kitabı, isg online soru çöz, mesut toraman, isg deneme sınavı, 

Yorumlar

  1. İş Güvenliği Uzmanlığı ve işyeri hekimliği, diğer sağlık personeli sınavlarının gün geçtikçe zorlaştığını görebiliyoruz bu nedenle isg sınavına hazırlanırken ozellikle ıst mevzuatını oluşturan yönetmeliklere çalışmak ve bol bil soru çözmek önem arz ediyor, yazılarımda Mesut Toraman ve Hakan bey in notlarının yanında kayda değer bulduğum yönetmelik içinden kendi çıkardığım soruları da yayınlıyorum bu nedenle yukarıda da belirttiğim
    isg sınavlarına hazırlık sayfasını takip etmenizi öneriyorum sayfa sürekli güncelleme geçiriyor bu nedenle sizlere yardımcı olacağını düşünüyorum.
    http://www.mahalleminsesi.com/2016/10/3-aralik-2016-isg-sinavina-hazirlik.html

    03 aralıkta gerçekleştirilecek olan isg sınavında başarılar diliyorum.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler