Kent Konseyi Bursa'da İş Güvenliği Günleri...

"Torba kanunda İş Sağlığı konusunda yapılan değişiklikler ve mecliste görüşülmekte olan İSG Paketi hakkında görüş ve önerilerin oluşturulması konulu ve eğitimci Mesut TORAMAN eşliğindeki  toplantımız 20 Ocak 2015 Salı günü saat 18:00 de Bursa Kent Konseyi Koza salonda yapılacaktır."

BURSA KENT KONSEYİ

Mecliste görüşülmekte olan İş Güvenliği Paketi ile ilgili Bursa iş güvenliği profesyönelleri arasında hareketli günler yaşanmaya devam ediyor. 20 Ocak 2015 günü 18: 00 saatinde eğitimci kimliğiyle Mesut Toraman eşlik edecek olan görüş öneri toplantısına katılımların sağlanması amacıyla bursa kent konseyi takipçilerine bir mesaj yayınladı. Bursa kent konseyi koza salonda yapılacak toplantıya iş güvenliği uzmanları ve sektörü takip eden tüm gönüllülerle birlikte sivil toplum kuruluşlarının katılması bekleniyor.

iş güvenliği uzmanları, iş güvenliği sektörü, ortak sağlık güvenlik birimleri ve sektörün diğer alanlarını da yakından ilgilendiren yeni iş güvenliği paketinde bir görüş ve fikir birliğine varılması amacıyla yapılan toplantı katılımcıların sorularıyla birlikte etkinliğini tamamlayacak.

Herkese kazasız günler...

Yorumlar