Mekanınız cennet olsun eli fenerliler, Mekanınız cennet olsun...

Takip eden arkadaşlarım bileceklerdir, 1 seneyi aşkın süredir iş sağlığı ve güvenliği eğitimi veren bir dershanede çalışıyorum. Bu nedenle iş güvenliği hususları ile de en az bilgisayar mesleğime duyduğum hassasiyet yenilikler ve haberleri buradan duyurmaya çalışıyorum bu gün ne yazıkki iyi bir haber yada bir duyuru gerçekleştiremeyeceğim. Bu gün 13 Mayıs 2014 Türkiye  İş Güvenliği alanında AB uyum süreci (müktesebatı) kapsamında her gün çıkarılan yeni yasa yönetmelik ve tüzüklerle iş güvenliği alanında yeni alanlar yeni kanunlar ve yaptırımlar ortaya koymaya çalışırken ne yazıkki çıkan kanunların ve yasaların direklerden yoksun olarak dikilen katlar misali altında kalmaya doğru gidiyor.

Ne denli büyük ne denli yüksek sesle konuşulursa konuşulsun, yanan kavrulan (şu an göçük etrafında ailesinden akrabasından yerin 2 km altında bulunan ekmek parasının davasında olan kardeşlerimizden iyi bir haber alabilmek için bekleyen) 1000 lerce vatandaşımız ne yazık ki bu kanunların yada yasaların sağlayamadığı düzen sebebiyle büyük hüzünlere gark olmuş yada olmak üzreler.

Bu hususta milletin, emekçilerin kayıtsız şartsız güvenliği için çalışan gönüllere teşekkür ediyor ancak bu hususta suçları olan ve bu suça ortak olmuş ruhları ise Gaffar olan Allah C.C. gazabına bırakıyorum...

Mekanınız cennet olsun eli fenerliler, mekanınız cennet olsun...

Yorumlar