24 Mayıs İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav soru ve cevapları

Evet değerli arkadaşlar Cumartesi günü tamamlanan mayıs dönemi iş güvenliği uzmanlığı sınavına yönelik artık tüm konu sınav soru ve cevaplarının açıklanıp açıklanmayacağı ile ilgili. sınav sorularının cevaplara yönelik olarak açıklanması ile ilgili daha önceki duyuruda net bir bilgi olmadığı için şimdilik ösym sitesinde sınav soru ve cevaplarının açıklanmasına yönelik bir açıklama bekleyeceğiz.
Bir ihtimal diye ösym sistesinde bulunan telefon numarasını aramayı denedim. En azından 24 mayıs sınav soru ve cevaplarının açıklanıp açıklanmayacağına dair bilgi malumat elde edebilir miyim diye ancak herhangi bir yanıt telefondan gelmediği için (tamamen meşgul) herhangi bir net bilgi veremiyorum ne yazık ki

Bazı internet sitelerinde sınav sonuçlarınında 30 Mayıs 2014 te açıklanacağını belirtmişler ancak bu kadar kısa sürede açıklanmasına ihtimal vermemekle birlikte eğer bu tarihte yayınlanacaksa mutlaka ösym sitesinde bir bildiri olması gerekeceği için konuyla ilgili sık sık osym.gov.tr yi ziyaret etmenizi önerebilirim.

Konu ile ilgili sınav soru ve cevapları açıklanmış olsaydı bu akşam sınav kritiğini yapabilmek adına www.osgbtv.com adresinde bir canlı yayın düzenleyecektik. Ancak soru cevapların açıklanmaması dolayısıyla bu akşam bu canlı yayını icraa edemeyeceğiz.

Bekleyiş sürüyor...

Yorumlar