Isgdem Uzaktan Eğitim Test Çalışma Sayfası 19.04.2013

Merhabalar Değerli kursiyerlerimiz canlı yayın testlerimize artık www.osgbtv.com adresi üzerinden yapacağız yayını izlemek için http://www.osgbtv.com/login/index.php adresinden sol taraftan daha önce üyelik aldıysanız kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer yeni hesap alacaksanız. Sağ taraftaki yeni hesap oluştur butonunu kullanabilirsiniz. 


Giriş yaptıktan sonra ana sayfada Canlı Ders Soru çözümleri linkine tıklayacaksınız sonrasında Canlı yayına giriş butonuna tıkladığınızda karşınıza gelen youtube player penceresinde play butonuna tıklayacaksınız. 


Bu sitedeki yayınlar tamamen sona ermiştir. Yeni yayınları ve tekrarlarını www.osgbtv.com adresi üzerinden yapacağız. Bununla birlikte sınav hazırlık çalışmaları 1 mayıs 15 mayıs tarihleri arasında yapılacaktır. Bu etkinlik 19.04.2013 tarihinde saat 20:00 'da yayına açılacaktır Canlı yayını izleyebilmek için aşağıdaki youtube player da Play butonuna tıklayıp yayını izleyebilir sorularınızı veya sistem hakkındaki önerilerinizi göndermek için "soru göndermek için tıklayınız" yazısına tıklayarak sorularınızı sorabilir önerilerinizi gönderebilirsiniz.


Soru Göndermek için tıklayınız 18.04.2013 tarihine ait CANLI YAYIN TESTİMİZ BUGÜN SONA ERMİŞTİR YARIN SAAT 10:00 VE 20:00 DE YAYINLARA DEVAM EDECEĞİZ. TEST YAYINLARI BU ADRESTEN YAYINLANMAYA DEVAM EDECEK ANCAK SINAV ÇALIŞMASI WWW.OSGBTV.COM ADRESİNDEN YAPILACAKTIR BU SEBEPLE OSGBTV.COM A ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR.

Dün yapılan canlı yayının tekrarını buradan izleyebilirsiniz