Zabıt Katipliği Sınav Klavyesi Hk.

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazdığım konu başlığından hatırlayacağınız üzere sınav klavyesini istebu.com adresinden temin edebileceğinizi yazmıştım. Ancak yoğun talepler sonucunda stokların tükenmesi nedeniyle şu an hiçbir online alışveriş sitesinde bu ürün temin edilememektedir.

Dahil olduğum kursta ve blogum aracılığıyla gelen sorular neticesinde konu hakkında yeni bir başlık yazmam gerektiğini hissettim. Konuya dahil olarak bahsi geçen ürünü halen arıyorsanız, fujitsu kb 400 usb tr Q klavye ye albim.com adresinden yada albim firmasının iletişim bilgilerinden telefonunu aramak suretiyle bilgi alabilirsiniz.
Kendileri fujitsu siemens in türkiye distribitörü dür bu sebeple bahsi geçen ürünü en ziyade hali ile temin edebilecek firmada kendileridir. Sadece zaman mefhumunda bir sıkıntı yaşayabilirsiniz zira yurt dışından getirdikleri için bir kaç hafta beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili olarak ilk zamanlar istebu.com da daha önceden 46 liraya satılan bu ürün yoğun talepler neticesinde 83 liraya kadar çıkarılmış bu durum tüketiciyi koruyan anlayıştan uzak bir rant düşüncesine dönüşmüştür kapital sistemin daha fazla para kazanmak için ticaret ahlak ve etiği kurallarını hiçe sayarak müşterilerini bir kazanç kapısı olarak görmek ve memnuniyetin sadece maddiyattan ibaret görmeleri düşüncelerini kınıyorum.

Albim iletişim bilgileri 
Adres :İnönü Mahallesi, Kurtoğlu Sokak, Arslan İşmerkezi No:13 34754 Ataşehir İSTANBUL 
Tel: (0216) 469 23 00 PBX 
Fax: (0216) 469 22 90

Bahsi geçen siteyi de artık kimseye önermeyeceğim. Bilgilerinize...

Daha önceki yazdığım konuya ulaşmak isterseniz yandaki linke tıklayabilirsiniz: Fujitsu Kb 400 Sınav Klavyesi Hk.

Yorumlar