Kış sezonu için tatil planları, tatil yerleri

Kategori : 2013 Kış Tatili
25 Ocak 2013 - 11 Şubat 2013 tarihleri arasında eğitim öğretim yılı için bu seneki yarıyıl tatili zamanları olacak. Diğer adlarıyla sömestr ve ara tatil zamanında yine tatil mekanları dolmaya başlayacak yarı yıl tatili Kış aylarında olması sebebiyle ülkemizdeki kış turizm mekanları olan Uludağ, Kartal kaya, Palan döken, Abant yedi göller bolu dağı gibi gezenç (turizm) mekanlarına insanlar akın etmeye başlayacak buralarda yararlanacağınız hizmet ve aktiviteler de bilgi sahibi olabilmeniz için bir seri oluşturacağız burada yazacağımız bilgiler eşliğinde geçireceğiniz bu güzel vakitler için sizleri yönlendirmeye ve fikir sahibi olmanızı sağlarsam bu benim için bu büyük bir gurur kaynağı olacaktır.


Tabi ilk olarak Marmara bölgesinin en önemli kış tatil mevkii olan Uludağ Oteller bölgesi tanıtımları ile başlayacağım. Konuyu eklediğimde serinin devamında olacak olan yeni tanıtım yazımın başlığını ekleyeceğim. Kış tatili için gidilecek yerler yada kış tatili için gezilecek yerlerden yada en kaliteli en uygun otel seçimlerinden önce neden tatile gittiğimizi iyi anlamamız ve bu konuyu iyice tatbik etmemiz gerekiyor. Tatile gitmemizin en büyük nedenleri arasında içerisinde bulunduğumuz bunca yoğun ve bunaltıcı şehir hayatından ve o sıkılıp bunaldığımız öğretim zamanından verilen bu ara da bu sıkıntıları ve yoğunlukları unutup tatil sonrası daha iyi ve hazır bir şekilde hayatımıza devam edebilmek bu sebeple tatile gittiğimizde işlerimizin geride kaldığını unutmalı ve çok acil konular olmadıkça telefonu kullanmamanız gerekli, en büyük iletişim aracınız mail yada mesaj olmalı...

Bursa gibi bugün tüm yurdum bembeyaz, latife bir güzellik, nurani bir rahmet ve hakikaten mucizevi bir yol bir yeniden diriliş kış bu kış her seferinde yeni bir ilteriş... Yeni bir doğuş, yeni bir hayat ve birbirinden ayrı güzellikler, bu yeni yağan kar birçok güzelliği de beraberinde getiriyor, tatilcileri dileğince eğlenebilme imkanı sunarken çocuklara her yerde eğlenme fırsatı sunuyor. Bu güzel nurani taneler hepimize güzel bir kış geçirmemizi Allah'tan niyaz ediyorum.

Yorumlar