5-6 Ocak Aöf Güz Sınavı Değerlendirmesi

Merhaba arkadaşlar Bu makalemde yenilenen aöf sistemi ve hazırlık aşaması hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.

Öncelikle artık önceki senelerdeki gibi sadece çıkmış sorulardan harmanlanmış bir sınav sistemi devreden kalkmış durumda bu sebeple her ne olursa olsun en azından bir kere kitapları hafsalanıza almaya çalışın bunun yanında yardımcı kitap olarak benim size tavsiyem (konuyu açma sebebimdir) Murat Açıköğretim'in Soru Bankasını almanızı tavsiye ediyorum. Ben bahsettiğim gibi kitapları bir kere okudum bununla birlikte Murat açık öğretim in kamu yönetimi bölümü için (7. yarıyıl)  soru bankasına çalıştım, bunun yanında egem yayınlarının soru bankasını da aldım. Dershaneye gitmek için hem zaman hem de maddi sorun.

Türkiyenin Toplumsal Yapısı Sınavında (4713 A)
Nokta Atışları
1- 2. sınav sorusu zayıf ilişki sorusu Murat açık öğretim Kamu yönetimler 7. yarıyıl soru bankasında 286. sayfada 55. soruda yakalamış.
2- 3. sınav sorusu edinilmiş statü sorusu soru bankasında 281. sayfada 20. soruda genç olmak olarak yakalamış
3- 4. sınav sorusu zayıf ilişki sorusu yine soru bankasında 283. sayfada 25. soruda çatışma kuramı-fonksiyonalizm cevabıyla yakalamış.
4- 8. sınav sorusu hofstede sorusu 300. sayfada 56. soruda yakalamış erkeksi davranış özelliklerinden sayılmaz cevap nezaket
5- 12. sınav sorusu yine soru bankasında 307. sayfada 13. soruda kişilik sabitlenmesi olarak yakalamış.
6-13. sınav sorusu yine soru bankasında 312. sayfada 52. soruda kadınların kente göç etme isteklerini artıran faktörlerden değildir? olarak yakalamış.

Devam edeceğim şimdi geç olması sebebiyle burada ... koymamız gerekli sanırım şimdilik hoşçakalın...Yorumlar