Bursa On Parmak Klavye Kursu Hk.


Merhaba arkadaşlar daha önce yazdığım yazıda hatırladığınız üzere Online 10 parmak eğitimi hakkında bir yazı hazırlamıştım. Konuyla ilgili daha önce yaptığım araştırmalarda internet üzerinden yapılan eğitimlerin olduğu typingme.com adresinden 1 aylık online 10 parmak eğitim paketi satın almıştım. Firma yetkilisine ilgileri için çok teşekkür ederim. Ancak bir gerçek var ki yapılan alıştırmalar süresinde harfler üzerinde çok fazla zaman harcanıyor bu sebeple hız artırmanın en büyük özelliklerinden biri olan metinlere geçme süresini azaltıyor.

Adalet Bakanlığının alım yapacağı zabıt katipliği sınavına katılacağım için kısa süre içerisinde en azından 140 metine çıkmam gerekiyordu. Zaten kurs araştırmalarımı yaparken kurs hakkında ki istekleri ve beklentilerimi bu sözlerle anlatıyordum. Araştırmalarımda Bursa için 2 firmada karar kılmıştım, ikisiyle de görüştüm, fiyat aldım ve görüşmelere gittim.
Bunlardan biri BBC bilgisayar kursu yeri Ak Parti Bursa il başkanlığı binasının bulunduğu yerde verdiği fiyat uygundu, ancak bazı arkadaşlardan duyduğum tavsiyeler neticesinde ve internet üzerinden incelediğim tavsiyeler üzerine Feyza Eğitim Center' da 10 Parmak F Klavye Eğitimini almaya karar verdim. Eğitimlere ilk başladığımda harflerin 3 hafta da tamamlandığını söyleyebilirim. Sonrasında ki hafta ise yani ilk ay tamamlandığında metin yazmaya başlıyorsunuz. Benim öğretmenim Ebru Hanımdı, diğer başarılı bir hoca ise Bayram hoca işini severek ve sabırla yapan bir insan bu ilk ay yazmaya başladığımda 46 yazıyordum, şimdilerde ise bu durumdan biraz daha iyiyim ancak her şey hocaların bahsettiği gibi gittiği için bir problem gözükmüyor.

Katiplik sınavına katılacak olan arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Hakikaten zor ve sabır gerektiren bir yarış bir çok rakibimiz olacağını düşünüyorum. inşallah Rabbim hepimiz için hayırlı olanı versin hakkımızda hayırlı olanı maalesef biz bilemiyoruz bu yüzden Rabbimizden sadece diliyoruz. Rabbim kabul etsin inşallah

Feyza Eğitim Center 'ın iletişim bilgilerini aşağıda veriyorum dilerseniz sizde görüşüp bilgi alabilirsiniz.
İnönü Cad. No:20/C Heykel / BURSA
Tel: 224- 222 60 48 - 224-223 6767

Bu arada f klavye kullanmak hakikaten çok önemli bir özellik bu sayede bilgisayara yada klavyeye bağımlı kalmadan yazabiliyorsunuz. bir yandan arkadaşlarınız yada aileniz ile konuşurken bir yandan da işiniz ile ilgilenebiliyor ve daha önce kullandığınız Q klavye ile yazdığınız kadar zaman ve iş gücü kaybı yaşamıyorsunuz. Bunca istifaesine rağmen yapmanız gereken tek şey çalışmak yanı bu da ancak yazmakla oluyor.
Sevgi ve Selam ile...

Yorumlar

 1. Öncelikle bilgileriniz için teşekkür ederim bana acil olarak meb. onaylı sertifika lazım bu bahsettiğiniz kurslarda sertifika veriliyormu eğer veriliyorsa bursada nerede bulabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhabalar elbette eğitim kurumlarında meb onaylı sertifika veriliyor ancak feyza eğitim kurumu kapandı en son bayram hocanın yedi iklim de olduğunu biliyorum. bunun gibi bir çok kurs var bursa da on parmak klavye eğitimi ve meb onaylı sertifika veren ben yazımda özellikle bayram hocayı belirttim ki hakikaten çok yardımcı olmuştu bizlere yoksa kurum adı önemli değil iyi çalışmalar

   Sil
 2. MEB onaylı halk eğitim veriyor bunlar kurs

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Halk eğitim veriyor olabilir ancak kurslarda meb onaylı eğitimler verebiliyor Sn. Ay Gök bilgilendirici yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim.

   Sil

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler