Aöf güz dönemi ara sınavları ve bir kaç sorun

Merhaba arkadaşlar açık öğretim sisteminin bu sene yenilenmesi nedeniyle bir çok sistem karışıklığına sebep oldu. Bu karışıklıkların en başında malesef kitap sorunu geliyor. Bu karmaşanın içerisinde bir çok sorunla boğuşan aöf sisteminin milletimize özgü olan en büyük özelliklerinden birini sergilemiş olmasından ve bu yolla da istatistikleri yanıltmadığı için sanırım öğrencileri olan hepimiz teşekkür ediyoruzdur. Hepinizin sesini duyar gibiyim. Sınava 2 hafta kalmasına karşın halen kitaplarını teslim alamayan arkadaşlar var ve biz açıköğretim fakültesi öğrencilerinin en çok istifade ettiği e kitap, görsel yayınlarında hazırlanmamış olması bu kaosun bir adım daha öteye gitmesine neden oluyor yine e öğrenme sistemini aktif hale getiremedikleri için e danışmanlık hizmetini de kullanamıyoruz.

Evet arkadaşlar güz dönemi sınavları başlangıçta 20 ocak 2013 olmasına rağmen 5 - 6 ocak 2013 tarihine alınmış ve bununla birlikte sınav giriş belgelerinizi şu adresten giriş yaparak bastırabilirsiniz. https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx aöf nin yenilenen otomasyon sistemi nedeniyle birazcık yabancılık edilsede giriş yapıldıktan sonra üst menüden sınav giriş belgesi linkine tıklayıp yazıcıdan çıktınızı alabilirsiniz.

açıköğretim sınav soruları hakkında da bildiğiniz üzere çok önceleri bir yazı yayınlamıştım. Sınav sistemi değişmesine rağmen eğer halen geçmiş dönemlerin sorularına çalışmak isterseniz aşağıdaki linkteki yazıları okuyup aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.

Açık Öğretim Sınav Soruları İndirin;
http://www.mahalleminsesi.com/2012/09/aof-ckms-sorular-indir-kolayca.html

Yorumlar