Bağkur prim yatırma sorunu (çözüm)

bağkur prim yatırma sorunu çözümü
Evet arkadaşlar daha önce açmış olduğum Bağkur prim yatırma sorunu isimli başlığa aşağıdaki gibi arama sorgularından ziyaretçiler gelmiş cevaplarını bu sayfadan ve önceki açtığım başlıktan alabilirler
1- bağkur sistemi çalışmıyor hangi bankaya yatırabilirim
Sitemize hoşgeldiniz. Yorum bırakmadan gitmişsiniz ancak bağkur prim yatırma sorununuzu vakıfbank halkbankası ve ziraat bankası atmlerinden ve gişelerinden yatırabilirsiniz.
İyi Günler

2- Bağkur prim yatırılmıyor
Sizde sitemize hoşgeldiniz. Ancak aynı arama sorgusuyla geri dönerseniz yorum bırakmanızı rica edeceğim.


Bağkur bankalar ve ptt ile anlaşmalarındaki prosedür gereği düzenlemeler gerçekleştirmiş ve sadece devlet bankalarından ödeme almaya karar vermiştir. Bu sebeple sizde bağkur primlerinizi halkbankası ve ziraat bankası yada vakıfbank gibi atm lerden yada gişelerden gerçekleştirebilirsiz.

3- tc ziraat bankası bağkur yatırmak
Evet ziraat bankası online ödemeler (internet bankacılığı hesabınız varsa) yada atm lerden yada ziraat bankası gişelerinden bağkur prim borcunuzu sorunsuz olarak yatırabilirsiniz.

4- bağkur sisteminde arıza
Sizde sitemize hoşgeldiniz umarım bir dahaki gelişinizde güzel yorumlarınızı eksik etmezsiniz.Bağkur sistemindeki arızayı önceki başlığımızda (linklenmiştir) okuyabilirsiniz. Bu sorun özel bankalarda karşılaşılmaktadır. Devlet bankalarına bağkur prim borcunuzu yatırabilirsiniz.Yorumlar