Aöf Kamu Yönetim E-öğrenme giriş sorunu

Merhaba arkadaşlar bu gün itibari ile Aöf İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans Programı için E-öğrenme giriş problemi yaşanıyor. eogrenme.anadolu.edu.tr adresine giriş yaptığınızda sol menüde Programlar yazan kısımda İktisat Fakültesi linkine tıkladığınızda aşağıda
İktisat Lisans Programı
Kamu Yönetimi Lisans Programı
Maliye Lisans Programı
Uluslararası İlişkiler Lisans Programı

Linklerinden Kamu Yönetimi hariç diğerlerine tıkladığınızda dersler bölümü açılıyor ve buradan dersleri e kitap olarak görebiliyorsunuz. Ancak Kamu Yönetimi Lisans Programına tıkladığınızda oturum aç linki çıkıyor ve burada bizlere herhangi bir parola yada kullanıcı adı verilmediği için yeni bir kullanıcı adı ve parola oluşturmak istediğimizde Parola Oluştur butonuna tıklıyoruz, ancak burada girdiğimiz bilgilerin doğru olmasına rağmen  T.C kimlik numarası bulunamadı gibi bir uyarı veriyor. Konuyla ilgili önce Açıköğretim Fakültesi Bursa Osmangazı Şubesinin telefonu 0224 253 82 21 aradım ve sorunu anlattım, sorunu çözmek için eskişehir anadolu üniversitesinin merkez telefonu 0222 335 05 80 ile iletişime geçmemi istediler.

Bu telefon numarasından Gülşah hanım ile görüştüm. Sorunun kayıtların tamamen bitmediği için gerçekleştiğini söyledi 16 kasım itibari ile kayıt işlemleri tamamlandığında Parola oluşturabileceğimizi söylediler. Kitaplar basılmadığı için kitaplardan herhangi bir çalışma yapamıyoruz, birde ekitaplardan da yoksun kaldığımız için 05  Ocak 2013 tarihinde ki ilk sınava kadar umarım hızlı bir şekilde ilgilenirler ve sınavlara çalışabiliriz.

Yorumlar