Aöf 2012 Bütünleme sonuçları açıklandı.

Aöf 2012 Bütünleme Sınav Sonuçları Açıklandı
Evet uzun zamandır süren bekleyişin ardından 2012 yılına ait aöf bütünleme sonuçları açıklandı. 08-09 Eylül 2012 de yapılan açık öğretim fakültesi son bütünleme sınavları 23 günlük sürenin ardından bugün (01 Ekim 2012) itibari ile https://aofsinav.anadolu.edu.tr/web/ adresine giriş yaparak (Tc kimlik no ile) öğrenebilirsiniz. Daha önce açtığım konuyu okumuşsunuzdur, zaten bir çok arama anahtar kelimesi ile o yazıma gidenler olmuştu. Bu yüzden gelen aramalara cevap vermeye çalışacağım.
Daha önce açtığım başlığı buradan okuyabilirsiniz
Aöf Bütünleme Sınavları
Aöf Bütünleme Sınavları Hk.

Yukarıda ki linklerdeki yorumlarımı okuduktan sonra arama sorgularına cevaplar vermeye çalışalım.


1- aöf bütünleme sınav sonuçları açıklandı ama hemen kaldırıldı 
Öncelikle ilk bu sorguyla adresimize gelen arkadaşımız doğru bir tespit yapmış sabah 10 civarında giriş yaptığımda aöf sitesinden sınav sonuçları linkine sonuçları görebiliyordum ancak 12:19 itibari ile göremiyorum. Ancak sınav sonuçlarının değişeceğini zannetmiyorum. Öğleden sonra sonuçların yine aktarılacağını umuyorum.

2- 2012 yılı aöf bütünleme sınav sonuçları ne zaman açıklanacak
yukarıda da bahsettiğim gibi 01 Ekim 2012 saat 10:00 civarında sonuçlar açıklanmıştır. Ancak 2 saat sonra sonuçlar kaldırılmış ve gün içerisinde şu adresten https://aofsinav.anadolu.edu.tr/web/ sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz. Eğer az önceki linkten sınav sonuç sayfanız hiç gözükmüyorsa şu adrese gidip https://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp tc kimlik no ve şifreniz ile giriş yapıp, Ders Notları - Geçerli Dönem linkinden sınav sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

3- 2012 yılı bütünleme sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak
Yukarıda ki (2. maddedeki cevapla aynıdır.)

4- 2012 yılı aöf bütünleme sınav sonuçları açıklandımı
Evet 01 Ekim 2012 itibari ile 2012 aöf bütünleme sonuçları açıklanmıştır.

5- açıköğretim bölümleri sınav sonuçları öğleden sonra açıklanır mı
Evet bugün itibari ile 2012 açıköğretim fakültesi sınav sonuçları açıklanmış ancak 2 saat sonra sebebini bilmediğimiz bir nedenle geri çekilmiş öğleden sonra yine yukarıda bahsettiğim linklerden
https://login.anadolu.edu.tr/?url=https://aofburo.anadolu.edu.tr/login_v2.asp
https://aofsinav.anadolu.edu.tr/web/
kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

6- aöf bütünleme sınavından kalanlar
aös bütünleme sınavından kalan arkadaşlarımız değişen saöf bölüm ve ders geçeme sistemi nedeniyle bir üst sınıftan ders alabilecekler.

7- aöf 2012 büt ne zaman açıklanacak
yukarıda ki 2. maddede verdiğim cevapla aynıdır.

Yorumlar