Hotmail Mail Box Sorunu "Msn Çalışıyor Mail kutusu açılmıyor"

Shiftdelete.net üzerinden açtığım takip konusu: http://forum.shiftdelete.net/mesajlasma-yazilimlari/276540-msn-aciliyor-mail-kutusu-acilmiyor.html
Merhaba arkadaşlar biraz garip bir sorunla boğuşuyorum. Kardeşimin mail hesabı (daha önce ben açmıştım) uzun bir süre kullanımdan sonra hacklenmiş yada farklıbirşey olmuş bunu tam bilemiyoruz. Neyse parolamı unuttum sayfasından şifreyi sıfırladık sonucunda yeni şifreyi istediği kriterlerde tamamladık. (büyük küçük harf ve rakam kombinasyonu) sonrasında hotmail.com dan giriş yapmayı deniyorum böyle bir hesap yok diyor yeni bir hesap açın. aynı isimle (böyle bir hesap yok diyor ya) yeni bir hesap açmaya çalışıyorum bu kezde bu hesap kullanımda başka bir isim seçin diyor.

Bu işi anlamadım, test etmek için ebuddy.com (msn) üzerinden yeni oluşturduğum şifremi yazdım ve giriş yaptım kardeşimin arkadaşları ekli hepsi gözüküyor.

Bunun üzerine Pidgin Programından (Linux anlık ileti yöneticisi) bilgileri kaydettim ve oturum açtım eposta simgesine tıkladığımda (Mail kutuma git dediğimde) hotmailin ana ekranı geliyor ve yine böyle bir hesap yok diyor.

Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi konuyla ilgili ne yapmam gerekli biraz özel bir soruna benziyor hotmail den hangi iletişim kanalını kullanmalıyım, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Yorumlar

 1. Aklıma gelen klasik şeylerden sıralama yapayım.

  Ama şunu da söylemeliyim. Bu aralar genel manada msn,hotmail de bir gariplikler var. Artık yeni messenger veya portal projeleri mi var? Eleman sayısında düşüş mü var? Bilemeyeceğim.

  Modemi resetle tekrar dene,
  Tarayıcı değiştir, tekrar dene,
  CCleaner vb. bir programla tarayıcı sebebiyle kalan tüm çerezleri vs.leri sil ve tekrar dene,


  Aklımdakiler bunlar şimdilik, ayrı bir yerde çözümü denk gelirse buraya eklerim.

  YanıtlaSil
 2. bi mail açtın ondan sonramı bu duruma geldin? tarayıcı değiştir mesela.

  YanıtlaSil
 3. Yok hayır mail açmadım kardeşimin mail hesabı hacklenmiş yada başka bir sorun nedeniyle giriş yapamadık. Bende sadece şifre sıfırlama yaptım. Aama dediğim gibi mail hesabı msn olarak açılıyor ancak mail kutusuna giremiyorum. garip bir sorun yukarıdaki tavsiyeleriniz için teşekkürler ancak ben bunları daha öncede denemiştim. (Farklı bilgisayarlarda da denedim hatta farklı işletim sistemleri linux mint ve win server 2003 win xp win7) ama çerezlerle ilgili değil durum spesifik bir sorun bu konu hakkında nereye başvurmam gerekli?

  YanıtlaSil
 4. bence virus bulaşmış.combo fix indir tarat düzelme ihtimali çok fazla.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba @turabkorkmaz yorum için teşekkür ederim ancak bahsettiğim gibi linux işletim sisteminde de denedim aynı sorun oldu Bu konu hakkında nereye başvurabilirim bunu bilen var mı hotmail abuse adresi yada bug adersi gibi bir yer var mı (mail sorunları ile ilgilenen

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler