Aöf 2013 Kayıt Yenileme tarihleri

Merhaba arkadaşlar Aöf Bütünleme sınavları sonrasında (daha ilk gününde) en merak edilen konu: Aöf bütünleme sınavları ne zaman açıklanacak her sınav sonrasında bütün forumlarda vs yerlerde bu soru hemen aranmaya başlar. Bir kaç gün sonra bu furya bitip yeni bir furya yeni bir arama akımı başlayacak işte o arama anahtarı da bu başlık Aöf 2013 kayıt yenileme tarihleri aslında bu soru için Anadolu Üniversitesinin Açık öüretim fakültesi için belirlediği kayıt takvimini incelemeniz yeterlidir.
Onun adresi de aynen şudur.
http://www.anadolu.edu.tr/ogrenci_isleri/akademik_takvim/ao_takvim_2013.aspx

Ben yinede hem kendim takip etmek hemde bu başlıktan yazıyı okuyacak olan olursa onların görmesi için takvim resminin yansısını buraya yüklüyorum.
Bu sayfada göreceğiniz üzere yeni kayıt işlemleri en üstte kayıt yenileme işlemleri de işaretlediğim (kırmızı ile belirttiğim) bölümde yazmaktadır. Bu sene yenilenen aöf sistemi sebebiyle güz dönemi kayıt yenileme işlemleri 22 Ekim 16 Kasım 2012 (24 gün) tarihleri arasında bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri ise 11 Mart 22 Mart 2013 (11 gün) tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu yüzden geçmişte ki yılların alışkanlığıyla kayıt yenileme işleminin bir seneliğine sürdüğünü sanıp bahar dönemi kayıt yenilemeyi unutmayınız.

Yorumlar