Osmangazi Belediyesi Başkanı Samanyolu ve Olay Tv'de

Osmangazi Belediyesi Başkanı Sayın "Mustafa DÜNDAR" 07.03.2012 tarihinde Bursa Olay Televizyonunda "Olay Tv" İsmail KEMANKAŞ 'ın sunduğu ve saat 17:30 'da yayınlanan SORU İŞARETİ (SORU İSARETI) adlı programaa konuk oldu. Programı izleyememiş olmam sebebiyle içerik hakkında yorum yapmam pek doğru olmayacak bununla iligli google arama motorunda yaptığım arama sonuçlarında bir cevap bulamadım. Bununla birlikte yine aynı gün Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR saat : 13:45 'te Samanyolu Haber Kanalının Canlı yayın konuğu oldu. Dünya Kadınlar günününe dair konuşmaların geçmiş olabileceğini düşünüyorum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda bir video yada yazılı açıklama bulursam konuya dair görüşlerimi bu sayfa üzerinden yayınlamaya devam edeceğim. 


Daha öncede Bursa 'nın diğer yerel televizyonu Bursa As TV kanalında yayınlanan Yüksek Tansiyon programına konuk olan Mustafa DÜNDAR 'ın burada ki açıklamalarına ise Osmangazi Belediyesi Başkanı Yüksek Tansiyon Programında ten ulaşabilirsiniz. 

Google aramaları ile ilgili şöyle bir şey söylemem gerekiyor. Yaklaşan emlak vergisi 1. taksit tarihi ile birlikte google 'ın şu arama kriterlerini değer eklediğini gördüm.
osmangazi belediyesi toki
bursa osmangazi belediyesi emlak vergisi
osmangazi belediyesi kursları
osmangazi belediyesi emlak vergisi
osmangazi belediyesi burs
yıldırım belediyesi
osmangazi belediyesi akpınar kültür merkezi
bursa osmangazi belediyesi toki
bursa osmangazi belediyesi temizlik işleri  
bu arama kriterlerinde gördüğüm kadarıyla insanlar en çok bu kelimeleri aramaya başlamış osmangazi belediyesi ile ilgili ancak yıldırım belediyesi arama kriterinin burada yer alması ilginç şöyle ki x kişi google'da yıldırım belediyesi diye bir arama yapıyor, ve çıkan sonuçlardan ilk sırada ki yıldırım belediyesi yerine osmangazi belediyesi linkine tıklıyor. Bu OsmangaziBelediyesi.Com diye bir adres açıp yıldırım belediyesinin haberlerini duyurmak gibi bir şey oluyor sanırım.

Yorumlar