Aöf Geçmiş Senelerin Sorularını Bilgisayara Kaydetme Programı

aöf çıkmış soruları indir
Açıköğretim Sınavları yaklıaşıyor 07 Nisan ve 08 Nisan 2012 tarihlerinde yapılacak olan ara sınav için insanlar aöf çıkmış soruları ( son 10 yıl) indirmek için epey uğraş sarf ediyor. Bende konuyla ilgili araştırma yaparken aöf çıkmış soruları internetten nasıl kolay indirebilirim diye bir kaç araştırma yaptım bunun sonucunda macromedia flash paper programı ile bunun çok kolay yapılabildiğini fark ettim. macromedia flash paper 2 nasıl kullanılır başlık konumu inceleyebilir ve swf to pdf converter nasıl yapılır merak ediyorsanız bu iki başlığı okuyabilirsiniz. Aöf Geçmiş yıllarda çıkmış soruları bilgisayara indirme sistemi hakkında bilgi vereceğim bu yazıda aşağıda ki işlemleri takip ederek bilgisayarınıza sizde bu soruları ücretsiz bir şekilde kaydedebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx adresinden aöf eöğrenme sitesine T.C. Kimlik Numarası ile giriş yapıyoruz. Çıkan Sayfada Sınav Soruları sonrasında geçmiş yıllarda çıkmış aof sorularından hangi yılı görüntülemek, indirmek istiyorsak o yılı seçiyoruz. sonrasında da ara sınav seçeneğini seçince bizi geçmiş yıl soruları sayfasına yönlendiriyor.
Resimlerin Büyük halini görmek için resmin üstüne tıklayın
Sırasıyla Ekitap butonuna tıklayın hangi dersi seçeceğinizi sol
menüden seçerek (ben deneme için cevap anahtarını seçtim)--
sol üst köşede yazdır butonu var buna tıklayın. Yazıcı seçim e
kranı gelecek burada Macromedia Flash Paper olan yazıcıyı se
çin ve sizi macromedia flash paper işlem sayfasına yönlendirdi 
Sava as PDF butonuna tıklayın ve dosya ismini yazıp bilgisa
yarınıza dosyamızı kaydedelim. Bu işlemleri sırasıyla yapmak 
sadece 2 dakikamızı aldı. Sizce 2 dakikalık bir işlem için 2 tl ve
rmeye gerek var mı ? 
Eğer macromedia programının nasıl kurulduğunu ve detaylı kullanımı hakkında bilgi almak istiyorsanız Macromedia Flash Paper 2 resimli anlatım konusuna macromedia programını nasıl indirilir nereden bulabilirim gibi soru ve sorunlarınız için ise İletişim Formu sayfasını doldurup sorunuz hakkında detaylı bilgi ve mail adresinizi yazarak gönderirseniz en kısa sürede sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
 

Yorumlar

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler