OSMANGAZİ BELEDİYESİ TARİHİ KENT KOŞUSU KAYITLARI BAŞLADI !

Konuyla ilgileniyorsanız şu 7. Uluslararası Bursa Osmangazi Tarihi Kent Koşusu Statüsü konulu linki "Tıkala"yıp yarışma hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Osmangazi Belediyesinin düzenlediği "Osmangazi Belediyesi 7. Uluslar Arası Tarihi Kent Koşusu" kayıtları 09.02.2011 tarihinde başlayan kayıtlar www.osmangazimarathon.net adresinden yapılabiliyor. Bursa'nın fethi ve Osmangaziyi anma şenlikleri bu sene 6-29 nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve şenliklerin en eğlenceli etabı olan ve bu sene 7.'si düzenlenen "Tarihi Kent Koşusu"na kayıt olmak isteyenler www.osmangazimarathon.net adresinden Kayıt formunu doldurarak Yarışmacı Atletler (Bir atletizm klubünden lisans sahibi iseniz) Halk Koşusu yada Master kategorilerinden sizde Tarihi kent koşusuna katılabilirsiniz. Tarihi kent koşusuna bu sene katılmayı planlıyorum yani son anda bir şey çıkmazsa :) sizde aşağıdaki formu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.


Bursa Tarihi Kent Koşusu Kayıt Formu : Tıkala


Bursalıları ve kent dinamiklerini bir araya toplayan bu etkinlikte sizde yerinizi hemen almak için kayıt olmakta gecikmeyin! 
Benim doldurduğum kayıt formuna ait (kişisel bilgiler gizlenmiş) görüntü de aşağıdaki gibidir.
Tarihi Kent Koşusu Kayıt Formu Görüntüsü
Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için "osmangazi belediyesi" internet adresine :  Tıkala bakabilirsiniz. Yorumlar