Mollafenari Mahallesi Kar Yağınca Dahada Güzel

Mahallemize yağan kar yağışı ile sokakların kusurunu örten beyaz örtü göze güzel gelen bir çok manzarayı bizlere sağlıyor. Uzun zamandır bu yoğunlukta olmayan kar yağışı bu sene çocukların epey hoşuna gitmesine rağmen yaşlılar içinse tam bir eziyet oluyor sanırım :) çocukların kızak kaydıkları yerden düşenler herhalde epey kızıyorlardır çocuklara


Resimleri telefonumdan bilgisayara aktardıktan sonra buraya ekleyeceğim. Mahalle sorunlarına dair herhangi bir gelişme ne yazık ki bulunmuyor. Sadece Line Tv den gelen görüşme talebi haricinde hiç bir kurumdan tatmin edici bir görüşme teklifi alamadığımız gibi yerel yönetim yetkilileri başta Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediyesi Başkanı Mustafa DÜNDAR gibi yerel yönetim yetkililerinden herhangi bir destek yada görüş önerisi gelmemiştir.
Mollafenari Mahallesi (İvazpaşa semti çınarlı kahve mevkii Bursa Büyükşehir Belediyesi düzenlemeleri ile parke taş uygulaması ve çevre düzenlemesi ile semtin güzide alanlarından birine dönüştü)

Mollafenari Mahallesi Bursa  (İvazpaşa Mevkii) başka bir kare kar taneleri kapladığı her nesneye ayrı bir güzellik katıyor.)

Bursa Mollafenari Mahallesi (İvazpaşa Mevkii) Çınarlı Kahve 

Mollafenari Mahalle Çınar


Çektiğim kısa video da Mollafenari Mahallesi (Pınarbaşı Mezarlık arası yol) kar yağışı sebebiyle oluşan trafik sıkışıklığını görüntüledim. Zincir takmayan araçlar trafiğe epey zarar veriyor değil mi ?

Mezarlık yolundan aşağı doğru inerken kar yağışından kısa bir görüntü

Yorumlar