BozBaykuşlar 'dan Mollafenari Mahallesi İçin Destek isteği

Gazetelerden, televizyonlardan, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Osmangazi Belediyesi, Akim'e doldurduğum şikayet dilekçeleri ve e devlet kapısından Cumhurbaşkanlığına yazılan yazılardan sonra Futbol sahalarının en güzide  ve cinfikir taraftar topluluklarından biri olan Boz Baykuşlar lakaplı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Futbol takımı taraftarlarına siteleri üzerinden kendilerine aşağıdaki yazıyı gönderdim. Umarım kaile alıp bir cevap gönderirler.

Merhaba ben Bursa Osmangazi ilçesi Mollafenari mahallesinde oturan bir mahalle sakiniyim. Mahallemize çok uzun yıllardır (Yaklaşık 30 sene) belediye hizmeti gelmemekte yollarımız köy yolları gibi görünmektedir.

Mahallenin durumunu yetkililerin görmesi için www.mahalleninsesi.com adı altında bir site kurdum ancak bildiğiniz gibi bu tarz işlerde pek destekçiniz olmuyor. Bende bu işte şimdilik tek kişiyim. Ve mahallenin ilgisini çekmekte de epey zorlanıyorum. Sizin cinfikir pankartlarınız Türkiye'nin halen hafızalarında yer alıyor. Sizden ricam maçlarınızdan birinde açacağınız pankartla mahallemizin bu durumundan Türkiye'nin haberdar olmasını sağlayabilir misiniz ?  

Aşağıda mahallemizin en büyük sorunlarından biri olan yol sorununu resimleriyle birlikte inceleyebilirsiniz. (mahallemiz malesef bursa merkezde olması ve merkez semt heykel'e 1000 metre mesafede olmasına rağmen bir çok sokak aynı resimlerdeki gibidir.)

Mahallemizde Otobüs dahi yok bu kadarını düşünün.

Bilmiyorum ama benim aklıma gelen Başlıklarımdan biri olan Vergilerimiz yol olarak geri dönmeli Bursa Mollafenari Mahallesi yada mahalleminsesi.com gibi site adı yada mahallenin adını pankartlarınızda yazabilirseniz yetkililerin konuya ehemmiyet göstereceklerini ve sorunlarımızın bir çoğunun erken zamanda çözüleceğini umuyorum.

http://www.mahalleminsesi.com/2012/02/bursa-mollafenari-mahallesinin-genel.html

Yorumlar